Matk teetseremooniaga ja lugudega armastusest loomariigis

Blogi

Kommenteeri
Kuna Kari Outdoors tihti ei tee avalikke matku, siis seda ägedam on just midagi uut välja pakkuda, teistsuguse vaatenurga alt.
7. märtsil oli meie esimene teetseremooniaga kombineeritud naistematk, mis asendas traditsioonilist ainult naistega talvist telkimist. Kuna keerulised ajad ei soosi koos ühes telgis ööbimist, kutsusime kampa matkajuht/teesõber Joosepi, kes aitas teetseremooniaga häälestada matkalised loodusele. Pärast mõnusat hetke lõkke ääres iseendaga, viis matkajuht Ants matkalised tuulevaiksest metsast raba peale, kus meid tervitas tuul ja lumi. Tundus, et looduse meelevallas armastustest - olgugi, et loomade vaatevinklist - rääkimine hoidis hinged soojana ning kui tuisu käest jälle hubase lõkke äärde jõuti, ei olnud sugugi kiiret koju. Matkaline Helena jäädvustas ka liikuvaid pilte meie matkast ning allpool asuvast videost näedki väikest lühikokkuvõtet.
Tsiteerides matkalist Kirlit: "Sõna teetseremoonia meenutas mulle ka hoopis teed - seda teed, mida käiakse. Ja nii on sel tseremoonial hoopis rohkem tähendusi. Aitäh matakjuhtidele ja matkalistele. Kohtumiseni Teel!

Lisa kommentaar

Email again: